Grzech pierworodny Internetowych Samców Alfa

Internety roją się od samozwańczych „Samców Alfa”. Poczynając od znanych polityków, poczytnych pisarzy, autorów bestsellerowych książek, przez bloggerów, kończąc na fejkowych kontach zwykłych trolli. Niektórzy są mizoginami niejako przy okazji (jak np. niezastąpiony Janusz Korwin-Mikke czy inny Ziemniakiewicz), bo zajmują się głównie polityką czy „pisarstwem” na inne tematy. Są jednak też tacy, którzy wydają się robić karierę lub „karierę” tylko i wyłącznie na swoim seksizmie i mizoginii, a na inne tematy wypowiadają się tylko przy okazji, rzadko lub wcale.

640px-Big_Male_Gorilla.jpg

Niezależenie jednak od tego czy są tylko przygodnymi czy może pełnoetatowymi mizoginami, rozmowa z nimi jest tak samo bezcelowa, jak męcząca. Nawet rozmowa z rasistą bywa bardziej uczciwa. W końcu taki stwierdzi, że po prostu „Murzynów nie lubi” albo coś w tym stylu i przynajmniej wiemy na czym stoimy. Mizogin natomiast nigdy nie przyzna się do tego, że nienawidzi kobiet. On je kocha, szanuje, uwielbia i ubóstwia, ale mają być w kuchni i się nie odzywać i być dokładnie takie, jak on chce, bo inaczej nie będą kobietami.

Przeczytałem już sporo tekstów pisanych przez mizoginów i przeprowadziłem niejedną taką bezcelową rozmowę i zacząłem się zastanawiać dlaczego aż tak mnie denerwują. Wiadomo, jednym z powodów jest to, że takie brednie mają mnóstwo fanów, a nic tak nie wkurza, jak popularność głupoty, ale to nie wszystko. W końcu mnie oświeciło, już wiem, co mnie najbardziej męczy i uniemożliwia jakąkolwiek rozmowę z Internetowymi Smalcami Alfa. Ten grzech jest jego grzechem pierworodnym i z niego wywodzą się wszystkie inne grzechy.

Otóż Internetowy Samiec Alfa wie. Wie czego chcą kobiety, nawet jeśli kobiety tego nie wiedzą (a chcą być oczywiście molestowane albo nawet gwałcone przez „samców alfa”) i wie czego chcą mężczyźni (być molestującymi i gwałcącymi „samcami alfa” oczywiście!). Feministki udają, że tak nie jest, ale przecież tak naprawdę też tego chcą! Wiedza „Samca Alfa” jest oczywiście wiedzą czysto analną (czyli pochodzi bezpośrednio z dupy i nie jest podparta ani doświadczeniem, ani wiarygodnymi źródłami) i jest przy tym wiedzą niezachwianą. Jeśli krytykujesz jego podejście do sprawy to znaczy, że zazdrościsz mu jego wyimaginowanych (w większości przypadków, chociaż sądząc po liczbie nieślubnych dzieci, to JKM będzie tu wyjątkiem) przygód erotycznych lub (jeśli jesteś kobietą) to znaczy, że chciała byś być przez niego molestowana, ale jesteś na to za brzydka (tu mamy klasyczny przykład Kobiety Schrödingera – póki Smalcowi Alfa nie odmówi jest jednocześnie ładna i brzydka, jak już odmówi, to jest oczywiście zbyt brzydka, żeby on miał się nią interesować).

Do naszego Samotnego Wilka, Goryla Przewodnika Stada nie dociera, że nie każdy facet chce latać jak kot z pęcherzem i „zaliczać” kolejne pijane do nieprzytomności ofiary w nocnych klubach, ani to, że większość kobiet to nie są jakieś pierdolone księżniczki na szczycie wieży, które czekają, aż przybędzie do nich nawalony rycerz w białym Ferrari, żeby zawieźć je prosto do kuchni. Smalec Alfa wie lepiej i zna wasze ukryte pragnienia, dlatego też nie ma sensu z nim dyskutować. Należy mu natomiast kazać spieprzać, gdzie pieprz rośnie i tylko patrzeć, żeby przypadkiem kogoś po drodze nie zgwałcił.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s